News Stories

GTA 5 Türkçe Yama Güncellendi

TechnoGame‘in %100 olarak piyasaya sunduğu GTA 5 Türkçe yama, oyunun hem online modunu, hem de tek kişilik senaryo modunu Türkçe olarak oyuncular ile buluşturmuştu.

Grand Theft Auto V‘in Online modu olan GTA Online, piyasaya çıktığı ilk günden beri birçok güncelleme ile oyuna ücretsiz online hikaye modlarını, araçları, kıyafetleri, silahları ekliyor. Bununla birlikte teknik hatalar varsa her güncellemede düzeltiliyor.

GTA 5 Türkçe Yama indir, Türkçe oyna!

Grand Theft Auto Online, son aylarda dört ücretsiz DLC içeriği daha oyuna eklemişti.

Bunlardan en önemlisi Ballas ve Vagos’lara karşı olan San Andreas özündeki gangsterlik görevleri ve Lowrider araçlarını ekleyen, Lowriders DLC içeriği, maddi zenginlik olarak gelen Executives and Other Criminals içeriği, cadılar bayramı için özel olan Halloween ile yılbaşına özel olan Festive Surprise içeriği son güncelleme ile Türkçe oluyor.

16-01/22/-ikmlwdjqml8878x0z-z96kyq.jpg

Lowriders içerikleri, oyundaki hikayeyi ve diğer yazıları Türkçeleştirirken, diğer içerikler ise göstergeler, yeni gelen silah ve araç isimleri gibi birçok ufak detayı da Türkçeleştiriyor.

GTA 5'in Hikaye DLC'si Ortaya Çıktı!

:: Grand Theft Auto V’in Hikaye DLC’si Ortaya Çıktı!

Grand Theft Auto V’in hikaye DLC’lerine dair tüm detaylar, oyunun yeni güncellemesi ile ortaya…

GTA 5 Türkçe yama, şu an son olarak oyunun en mevcut sürümü olan Build 573. Online 1.31 sürümüne tam olarak uyarlandı. Bu dört içerik ile gelen 5000 yeni satır düzenlendi ve tüm bunların dışında da mevcut GTA 5 Türkçe yamadaki tüm çeviriler baştan düzenlenerek, oyundaki bazı çeviri hataları ortadan kaldırıldı. 

Grand Theft Auto V & Grand Theft Auto Online‘ın en güncel Türkçe yamasını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

:: GTA V ve Online’ın güncel Türkçe yamasını yükleyecek misiniz?

Related articles

 • GTA V Sevgililer Gününü Es Geçmeyecek!

  Grand Theft Auto V’in çevrimiçi modu olan GTA Online için Sevgililer Günü güncellemesi gözüktü. İşte sevgililer güne özel güncellemenin ayrıntıları.

 • 2015’te En Çok Hangi Oyun Konuşuldu?

  Oyunlar açısından dolu dolu bir yılı geride bırakmamızın ardından bakalım oyun basını, 2015 yılında en çok hangi oyun hakkında konuştu? İşte o oyunlar!

 • GTA 5 Satış Rakamları Dudak Uçuklatıyor!

  Açık dünya oyunlarının tartışmasız en iyilerinden biri olan Grand Theft Auto serisi, son oyunu GTA 5 ile yine oyun dünyasını domine etti. Peki bu kadar beğenilen GTA 5 ne kadar sattı dersiniz?

 • Batman V Superman GTA 5’e Uyarlandı

  Çeşitli modlara ev sahipliği yapan GTA 5’te şimdi de Batman V Superman: Dawn Of Justice filminin fragmanı canlandırıldı. Batman V Superman’in, GTA 5 uyarlaması.

Leave a Reply