News Stories

GTA: Online’a Motor Dopingi!

Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan Grand Theft Auto V ile hayatımıza giren Grand Theft Auto: Online‘ın, çıkışı üzerinden yaklaşık olarak üç yıl geçmesine rağmen bu denli oyuncu sayısını aktif halde tutması gerçekten başarılı bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirici ekibin bu başarımı ise, çıkarılan genişletme paketlerine bağlayabiliriz. 

Şu ana kadar birçok farklı genişletme paketleri ile karşımıza çıkan ekip, bu sefer farklı bir sektör ile bizlere merhaba diyecek gibi gözüküyor. Hatırlayacak olursanız, geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde 70’in üzerinde motor grubuna ait kişiler kendi aralarında imza toplamış ve yapıma motorcular için de bir genişletme paketi isteklerini Rockstar Games’e bildirmişlerdi. Görünen o ki, firma bu isteğe karşı harekete geçmiş bile…

16-07/22/gta.jpg

Geçtiğimiz gün, Grand Theft Auto: Online için gelen Cunning Stunts isimli güncelleme ile birlikte değişen dosya sisteminin içerisinde dikkatleri çeken bazı scriptler bulundu. “Biker” ifadesine rastladığımız scriptler doğrultusunda, motor severler için bir genişletme paketinin sinyalleri verilmiş oldu.

Şu an için resmi bir açıklama olmasa dahi, geçtiğimiz güncellemelerin de bu tür dosyalamalar ile gün yüzüne çıktığını ve daha sonraki zamanlarda da güncellemelerin gerçekleştiğini görmüştük.

Bakalım, bu sefer nasıl bir genişletme paketi bizleri bekliyor olacak. Ayrıca, bahsettiğimiz imza kampanyası için oluşturulan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

::Grand Theft Auto: Online için motor güncellemesi ister misiniz?

SDN – ShiftDelete.Net

Related articles

 • GTA V Sevgililer Gününü Es Geçmeyecek!

  Grand Theft Auto V’in çevrimiçi modu olan GTA Online için Sevgililer Günü güncellemesi gözüktü. İşte sevgililer güne özel güncellemenin ayrıntıları.

 • Max Payne Nasıl Yapıldı?

  Oyun dünyasının efsanevi yapımlarından Max Payne’in hazırlandığı döneme dair videolar yayınlandı. Oldukça şaşırtıcı görüntülerden oluşan video, haberimizde.

 • GTA 5 Satış Rakamları Dudak Uçuklatıyor!

  Açık dünya oyunlarının tartışmasız en iyilerinden biri olan Grand Theft Auto serisi, son oyunu GTA 5 ile yine oyun dünyasını domine etti. Peki bu kadar beğenilen GTA 5 ne kadar sattı dersiniz?

 • GTA Online Sevgliler Günü Güncellemesi Yolda

  Grand Theft Auto V’in çevrimiçi modu olan GTA Online için bir güncelleme daha yolda. İşte yeni güncelleme ile gelecek olan ilk içerikler ve görüntüleri.

Leave a Reply