News Stories

Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe söz sahibi konumundaki Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğan düzenlediği lansman toplantısında başarının sırrını açıkladı.

Çok sayıda Gazete ve Televizyonların temsilcileri ve muhabirlerinin katıldığı basın toplantısında ilk olarak Gündoğan İnşaat’ın tanıtım videosu izlendi. Daha sonra Mümtaz Gündoğan ve Serdar Gündoğan’ın da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğan, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü değerlendirdi. Gündoğan, “Babamız Süleyman Gündoğan tarafından kurularak bugünlere getirilen Gündoğan İnşaat’ın, Konya’da İnşaat Sektörünün parlayan yıldızı haline dönüşmüştür. Gündoğan İnşaat olarak biz Mümtaz Gündoğan ve Serdar Gündoğan ile birlikte bir çok projeye imza atmaktayız. Her geçen gün yaptığımız projenin daha iyisini inşaa etmek için gecemizi gündüzümü vermekteyiz. Bugüne kadar Konya’mıza kazandırdığımız projelerin yeterli değildi. Yeni projeleri hayata geçirmek için gayretimizi sürdüreceğiz. Hayata geçirdiğimiz ve yapımına kısa bir süre sonra başlayacağımız projemizi hep birlikte izledik. Bu projelerimizi Konya’yamıza kazandığımız için Gündoğan ailesi olarak son derece mutluyuz” diye konuştu.

Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğan, Gündoğan İnşaatın başarısındaki sırrın Hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi. Gündoğan, “Hedeflediğimiz ve hayata geçirdiğimiz her projemizde önceliğimiz her zaman kalite olmuştur. İnsan istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak projeler hazırladık. Hayata geçirilen her projede ‘’Herkes için Kaliteli Yaşam’’ felsefesini yol edindik. Kısa zamanda başarılı işlere imza atmamızın ardındaki sır budur” dedi.

Leave a Reply