News Stories

Özel Tasarımlı Modeller ile Zamanı Moda Saat Sitesinde Keşfet

Zaman, bazen hiç bitmesini istemeyeceğiniz tatlı bir sohbetin ev sahibidir. Bazen de sevgiliye giden uçağı kaçırmamak için verdiğiniz mücadele. Genellikle tatlı bir rekabetin pusulasıdır. Ara sıra da uzun ve soğuk kış gecelerinin askeri. Asla geri döndürülemeyen ama pek de kıymeti bilinmeyen bir hazinedir aslında. İşte; yazımız bu hazinenin kıymetini her an hatırlatacak en özel aksesuarlardan biri olan saatleri konu alıyor. Bahsedeceğimiz ilk marka dkny saat fiyatları ve kalitesi bakımından saat severlerin en fazla tercih ettiği markalar arasında. New York’lu Donna Karan’ın yaklaşık yirmi yıl önce kurmuş olduğu firma, aslında New York tutkusunun bir çeşit savunucusu. Ünlü tasarımcı tüm saat modellerinde bu şehrin esintilerine yer veriyor. Hem bayan hem de erkek kol saatleri üzerine çalışan markanın birincil misyonu ise her tarza uygun saat üretmek. Hangi renk ve modelde kıyafet seçerseniz seçin, buna uygun bir model DKNY’de mutlaka var. Altın ve gümüş renklere sıkça rastlanmasına karşın 2017 yazının cıvıl cıvıl renkleri de vitrinlerde yerini almış durumda. Fuşya, mavi ve pudra renkli deri kordonlu saatleri günün her anında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaplama kordonlu saatler ise en özel gecelerde şıklığına kimlik katmak isteyenler için dizayn edilmiş. Tüm dünyaya sunmuş olduğu inovatif modelleri ile DKNY modern, şık, zarif ve kıpır kıpır. Dinamizmi tüm modellerine taşımayı ustalıkla sürdüren markanın bütün ürünleri garantili ve yüksek üretim standartlarına sahiptir.

Yine bir başka şehir aşkına ithafen ortaya çıkan markalardan diğeri de Esprit. Esprit saat tam olarak Kaloforniya ve güneş temalarını işleyen modelleri ile dikkat çeker. Markanın ortaya çıktığı yıl olan 1968 yazında şehrin sokaklarında hâkimiyet hippilerindir ve Sussie ile Doug Tompkin cesur bir adım atarak piyasada hâkimiyet kurmak isterler. Bu yüzden de asi ruhları ve yaz aşklarını simgeleyen dizaynları ile tüm trendleri etkilerler. O tarihten bu yana Esprit markası özgür, cesur ve farklı olmanın dışa yansıyan en önemli aksesuarını temsil eder. Bu yüzden şirkete, birbirinden çılgın tasarımcılardan oluşan önemli bir kadro dâhil edilmiştir ve halen dünyanın en beğenilen saatlerini dizayn etmektedirler.  Analog kadranlı, mineral camlı ve su geçirmez özellikli Esprit’leri çok özel fiyatlara garantili olarak satın alabilirsiniz. İçinizdeki gizli kalmış duyguların en güzel dışa vurum şekli olan Esprit saatlerini tüm sevdiklerinize de özel kutusunda armağan etmeniz mümkün.

Gelenekselliğin ön planda tutulduğu ve bu sayede hızla dünya liderleri arasına girmeyi başaran Fossil markası ise Esprit ve DKNY’nin aksine retro modelleri ile ön plandadır. Özellikle 1950’li yılların Amerikan havasından esinlenerek dizayn edilen bayan ve erkek kol saatleri son derece şık ve göz alıcı metal kordonlu saatlerdir. Renk olarak özellikle sarı tonları, yağ yeşilleri ve toprak geçişlerine ağırlık verilse de çok nadir olarak modern tarzın daha canlı renkleri de Fossil saat bayan kataloglarına girmeyi başarmıştır. Ama Fossil’in en belirgin özelliklerinin başında dumanlı ve kahverengi tonların içerisine metallerin klasik biçimde işlenişi gelir. Bu da kullanıcılarının kendi kimliklerini ortaya koymalarında önemli bir faktördür. Özellikle klasik tarsı benimseyen ve kıyafetlerinde şıklığı ve zarafeti tercih edenler için Fossil saatleri adeta kişiliklerini tamamlayan ve yansıtan parçalardır. Dolayısıyla her saat tutkunu kendisine uygun bir model mutlaka bulacaktır. Üstelik markadaki en önemli özelliklerinden birisi; saatlerin gereksinim duyulabilecek her türlü özelliklere sahip olarak üretilmesidir. Yani kronometre, su geçirmezlik, alarm, takvim gibi pek çok ilave özelliğin yer aldığı 300’ü aşkın özel tasarım Fossil satış noktalarında bulunmaktadır.

Leave a Reply